دیلدو برقی

🌟 خرید دیلدو برقی جزو شاخه محصولات بهداشتی میباشد که به دلیل نحوه استفاده آنها ، از جنس سیلیکون و کاملا ضد حساسیت میباشند.

🌟 این P.D.F درباره سایز پر طرفدار طول ۲۴ و قطر ۴ سانت و نوع چسبان میباشد.

🌟 دیلدو برقی یا همان آلت مصنوعی برقی نوعی وسیله که برای روابط شخصی زن و شوهر ها مورد استفاده میباشد.


احکام شرعی استفاده از دیلدو برقی

حکم شرعی استفاده از آلت مصنوعی مردانه برقی (دخول وسایل فانتزی زناشویی) یا استعمال جسم خارجی از نظر مراجع تقلید به شرح زیر است

  • آیت الله خامنه ای : در صورتی که توسط اعضای همسر انجام شود اشکال ندارد، ولی اگر ارضا توسط غیر اعضای همسر باشد، جایز نیست

  • آیت الله سیستانی : جایز نیست

  • آیت الله مکارم شیرازی : اگر دیلدو برقی ضرر خاصی نداشته باشد حرام نیست، هرچند بهتر است ترک شود

  • آیت الله صافی گلپایگانی : به طور کلی هرگونه التذاذ جنسی زن و شوهر از یکدیگر اگر با اعضای بدنشان باشد، جایز است. ولی با غیر از اعضای بدن جایز نیست

  • آیت الله فاضل لنکرانی : ارضای جنسی همسر با دست و هر جاى بدن، مانعى ندارد. ولى با غیر جسد هرچه باشد، استفاده از دیلدو جایز نیست

  • آیت الله هادوی تهرانی : لذت بردن زن و شوهر از یکدیگر به هر شکلی جایز است. ولی داخل کردن اشیایی غیر از اعضای بدن به فرج (واژن)، بنابر احتیاط، جایز نیست

کمی آشنایی با دیلدو برقی

از آنجایی که تابوی صحبت در مورد رابطه جنسی سال به سال کاهش می یابد، سواد جنسی رشد می کند و رشد می کند. با این حال، برای هر اصطلاحی مانند کلمه ایمن، ماساژ پروستات یا پلی آموری که به جریان اصلی تبدیل می‌شود، تاریخچه ما در استفاده از تعبیرهای تعبیری برای صحبت در مورد رابطه جنسی به این راحتی از بین نمی‌رود.

دیلدو برقی : حتی در مواردی که ممکن است از عبارات صریح استفاده کنیم، ممکن است دقیقاً از آن به روش صحیح استفاده نکنیم، مانند استفاده از «واژن» برای اشاره به فرج بر خلاف آنچه که در واقع هست.

به زبان ساده، دیلدو هر اسباب بازی جنسی است که برای جاگذاری استفاده می شود. به صورت واژینال، مقعدی یا شفاهی صحبت کنید. کلمه دیلدو تاریخچه جالبی دارد و به نظر می رسد تنها هر چند ماه یک بار باستان شناسان یک مصنوع فالیک شکل مشخص از تمدن های باستانی را کشف می کنند.

خرید دیلدو برقی : در حالی که امروزه سنگ یا شاخ حیوانات معمولاً مواد مورد استفاده برای ساخت دیلدو نیستند، آنها در طیف وسیعی از شیشه گرفته تا فولاد ضد زنگ و سیلیکون درجه پزشکی و حتی طلای ۲۴ عیار مانند OLGA هستند.

چیزی که یک دیلدو را به دیلدو تبدیل می کند لزوماً شکل آن مانند آلت تناسلی نیست (در واقع، امروز سفر به هر فروشگاه اسباب بازی های جنسی طیف وسیعی از اشکال نیمه واقعی و خارق العاده موجود در بازار را به شما نشان می دهد).

دیلدو برقی : از آن برای خودارضایی، میخ زدن و یا به عنوان بند برای دو زن استفاده می شود. بلکه اجماع کلی در مورد آنچه که یک دیلدو را می سازد همه کارهایی نیست که انجام می دهد، بلکه آنچه نمی تواند انجام دهد: ارتعاش است.

ویبراتور چیست؟

خواه به داستان این باور داشته باشید که کلئوپاترا اولین ویبراتور را از یک جعبه سفالی با زنبورهای گیر افتاده برای او ساخته است یا خیر، نمی توان استدلال کرد که اختراع ویبراتور برای زنان از نظر باز کردن رضایت جنسی بسیار مفید است. به هر حال، با توجه به اینکه بیش از ۸۰ درصد از زنان برای رسیدن به ارگاسم به تحریک کلیتورال نیاز دارند، دیلدویی که به وضوح وارد می‌کنید این کار را نمی‌کند.

آلت مصنوعی برقی : و اینجاست که امروزه شما انواع لرزاننده های دستی و گلوله های ارتعاشی را پیدا می کنید که برای استفاده خارجی در نظر گرفته شده اند.

خرید آلت مصنوعی برقی : پس اسباب‌بازی‌هایی که برای استفاده داخلی طراحی شده‌اند، به‌ویژه اسباب‌بازی‌های هدف‌گیری نقطه G مانند MONA 2 یا GIGI 2 چیست؟

در حالی که می‌توان آن‌ها را «دیلدوهای ارتعاشی» نامید، اما استفاده متداول به دلایلی که به همان اندازه اسرارآمیز و غیرقابل توضیح است مانند هر چیزی که در زبان انگلیسی وجود دارد، اینها را در ستون ویبره قرار می‌دهد تا در ستون دیلدو.

پس ماساژور چیست؟

وقتی مردم در مورد ماساژور صحبت می کنند، عموماً در مورد محصولاتی صحبت می کنند که ظاهراً دقیقاً به همین شکل طراحی و به بازار عرضه شده اند. یک ماساژور شخصی دستی و ارتعاشی که به شما کمک می کند تا بدون کمک ماساژدرمانگر حرفه ای از هر گونه درد و درد بدن به تنهایی مراقبت کنید.

آلت مصنوعی برقی : آیا «مراقبت از نیازهای بدن خود بدون نیاز به حضور شخص دیگری» به نظر شما شبیه یک اسباب بازی جنسی است؟ تو تنها نیستی؛ یکی از معروف‌ترین اسباب‌بازی‌های جنسی که تا به حال ساخته شده است، ماساژور پشتی غول‌پیکر دهه ۸۰ بود (البته خوشبختانه، ما جلوتر رفته‌ایم و یک عصای ماساژ درست کرده‌ایم که باعث ایجاد گرفتگی در بازو نمی‌شود. و می تواند با شما به وان حمام برود).

در حالی که بسیاری از جوان‌های کنجکاو و در عین حال خجالتی متوجه شده‌اند که ماساژورها نسبت به اکثر اسباب‌بازی‌های جنسی کمک‌های خودارضایی ارزان‌تر و کم‌رنگ‌تری هستند، اما از عیب بزرگی رنج می‌برند که به سادگی برای اسباب‌بازی جنسی طراحی نشده‌اند. بنابراین، نه تنها فاقد دقت دقیق برای تحریک نقاط لذت مختلف شما هستند، بلکه اغلب از مواد متخلخلی ساخته شده‌اند که برای بدن ایمن نیستند یا نمی‌توان آنها را به درستی تمیز کرد.

دیلدو برقی : آیا این بدان معناست که هر چیزی که روی آن برچسب “ماساژور” وجود دارد برای شما بد است؟ لازم نیست! ما بسیاری از ویبره های خارجی خود را “ماساژگر شخصی” می نامیم زیرا دقیقاً همان کاری است که آنها انجام می دهند:

ماساژور. اینکه بخواهید از یک ماساژور جیبی مانند SIRI 2 برای ماساژ آکوردهای صوتی خود استفاده کنید یا در جای دیگری به خودتان بستگی دارد زیرا برای هر دو ایمن است!

چند نوع اسباب بازی جنسی وجود دارد؟

ضرب المثلی وجود دارد که “هر چیزی می تواند یک اسباب بازی جنسی باشد اگر شما به اندازه کافی شجاع باشید.” برای برخی به عنوان اسباب بازی یا تکیه گاه در طول رابطه جنسی استفاده می شود.

دیلدو برقی : به عنوان مثال، ممکن است برای برخی فقط یک گردگیر پر باشد، اما برای برخی دیگر یک اسباب بازی شهوانی برای اذیت کردن پرها است.

کدام اسباب بازی جنسی برای من بهترین است؟

کیر مصنوعی برقی دانستن نام سبک‌های مختلف اسباب‌بازی‌های جنسی می‌تواند به شما کمک کند هنگام بازدید از یک فروشگاه کمتر احساس ترس کنید، اما همچنان می‌تواند تجربه‌ای باشد که کاربران جدید اسباب‌بازی‌های جنسی را کمی ناراحت کند.

کیر برقی در مورد اینکه بهترین اسباب‌بازی‌های جنسی مبتدی چیست (هم برای سکس انفرادی و هم برای آن دسته از ویبراتورهایی که برای زوج‌ها ساخته شده‌اند) تحقیق کنید و خود را به یک خرده‌فروش آنلاین یا خرید با اخلاقیات زن‌پسند و مثبت پیدا کنید!


برگرفته از : whats-the-difference-between-a-dildo-and-a-vibrator

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

" ثبت سفارش / خرید "【واتساپ / کلیک کنید】