دیلدو سایز بزرگ

🌟 خرید دیلدو سایز بزرگ جزو شاخه محصولات بهداشتی میباشد که به دلیل نحوه استفاده آنها ، از جنس سیلیکون و کاملا ضد حساسیت میباشند.

🌟 این P.D.F درباره سایز پر طرفدار طول ۲۸ و قطر ۶ سانت و نوع چسبان میباشد.

🌟 دیلدو سایز بزرگ یا همان آلت مصنوعی سایز بزرگ نوعی وسیله که برای روابط شخصی زن و شوهر ها مورد استفاده میباشد.


احکام شرعی استفاده از دیلدو سایز بزرگ

حکم شرعی استفاده از آلت مصنوعی مردانه سایز بزرگ (دخول وسایل فانتزی زناشویی) یا استعمال جسم خارجی از نظر مراجع تقلید به شرح زیر است

  • آیت الله خامنه ای : در صورتی که توسط اعضای همسر انجام شود اشکال ندارد، ولی اگر ارضا توسط غیر اعضای همسر باشد، جایز نیست

  • آیت الله سیستانی : جایز نیست

  • آیت الله مکارم شیرازی : اگر دیلدو ضرر خاصی نداشته باشد حرام نیست، هرچند بهتر است ترک شود

  • آیت الله صافی گلپایگانی : به طور کلی هرگونه التذاذ جنسی زن و شوهر از یکدیگر اگر با اعضای بدنشان باشد، جایز است. ولی با غیر از اعضای بدن جایز نیست

  • آیت الله فاضل لنکرانی : ارضای جنسی همسر با دست و هر جاى بدن، مانعى ندارد. ولى با غیر جسد هرچه باشد، استفاده از دیلدو جایز نیست

  • آیت الله هادوی تهرانی : لذت بردن زن و شوهر از یکدیگر به هر شکلی جایز است. ولی داخل کردن اشیایی غیر از اعضای بدن به فرج (واژن)، بنابر احتیاط، جایز نیست

کمی آشنایی با دیلدو سایز بزرگ

شما در مورد اسباب بازی های جنسی بزرگ دیلدو یا اسباب بازی های جنسی بزرگ دیلدو می دانید، اگر عاشق اسباب بازی های جنسی یا عاشق دیلدو هستید، مطمئناً می دانید.

دیلدو یک اسباب بازی جنسی است که به گونه ای طراحی شده است که شبیه یک جنسیت واقعی به نظر می رسد. دیلدوها از انواع مختلف دیلدو هستند. برخی از دیلدوها کوچک هستند در حالی که برخی بزرگتر هستند. کسانی که تجربه دارند می توانند دیلدوهای بزرگ را انتخاب کنند. مردان، زنان، گی یا لزبین دلدو می توانند بر اساس انتخاب خود از دیلدوهای بزرگ استفاده کنند.

اگر عاشق دیلدو هستید، مطمئناً تعدادی اسباب بازی جنسی دیلدو را در زندگی خود امتحان می کنید. اگر با دیلدو کوچک خود احساس راحتی می کنید، پس باید سعی کنید کار متفاوتی انجام دهید و از اسباب بازی های جنسی بزرگ Dildo یا اسباب بازی های جنسی بزرگ دیلدو استفاده کنید.

خرید دیلدو سایز بزرگ : افراد هندی که تجربه زیادی با اسباب‌بازی جنسی دلدو کوچک یا متوسط دارند، می‌توانند به راحتی از دیک بزرگ یا دیلدو بزرگ یا دیلدو بزرگ یا اسباب‌بازی جنسی دلدو بزرگ استفاده کنند.

مزایای آلت مصنوعی بزرگ

یک دیک بزرگ یا یک دیلدو بزرگ می‌تواند به درک روش‌های اساسی اسباب‌بازی‌های جنسی کمک کند، برای زنانی که عاشق لذت جنسی ارگاسمیک هستند یا برای کسانی که از رابطه جنسی معمولی راضی نمی‌شوند بسیار مفید است. غواص ها را می توان به راحتی در دیک بزرگ یا اسباب بازی های جنسی بزرگ دیلدو قرار داد.

مردان یا زنان به راحتی می توانند ناحیه تناسلی خود را در حین خودارضایی با کمک دیلدوهای بزرگ تحریک کنند. دیلدو بزرگ به زوج ها کمک می کند تا نیازهای جنسی خود را برآورده کنند. هنگامی که آنها در خانه تنها هستند یا برخی از زوج ها نیز این را در هنگام پیش بازی لذت جنسی ترجیح می دهند. هنگامی که زوج می توانند دیلدو بزرگ را در واژن قرار دهند، نوک دیلدو غول پیکر نقطه G را تحریک می کند.

خرید دیلدو سایز بزرگ : هنگامی که یک شریک مرد می تواند دیلدوهای بزرگ را در مقعد خود قرار دهد، پروستات را تحریک می کند، که به آنها برای رسیدن به ارگاسم کمک می کند. تحریک جنسی بزرگ دیلدو به سرعت رشد می کند. افراد می توانند در طول خودارضایی دیلدو از دیلدو استفاده کنند یا با شریک زندگی خود رابطه جنسی داشته باشند.

لحاف‌ها می‌توانند از اسباب‌بازی‌های بزرگ دیک برای دیلدو های مبتدی در حین رابطه جنسی مقعدی یا واژینال استفاده کنند. برخی از معاملات به گونه ای طراحی شده اند که فقط اسباب بازی های مردانه می توانند از آن استفاده کنند.

برخی از دیلدوها به گونه ای طراحی شده اند که فقط شرکای زن می توانند از آن استفاده کنند، در حالی که به گونه ای طراحی می شوند که هر کسی بتواند به راحتی از آن استفاده کند.

همچنین تعدادی دیلدو بزرگ همراه با عملکرد ارتعاش در بازار موجود است. اسباب‌بازی‌های ارتعاشی برای زنان انواع مختلفی از الگوهای ارتعاشی هستند و حرکات Toys Dildo بسیار بزرگ است که یا اپراتور باتری یا USB قابل شارژ است.

خرید دیلدو سایز بزرگ : محرک دلوکس حس سرگرم کننده و منحصر به فرد بیشتری را در طول فعالیت جنسی ایجاد می کند. سایت های تجارت الکترونیکی زیادی وجود دارند که می توانند یک دیلدو بزرگ را از فروشگاه زوج یا فروشگاه آنلاین ارائه دهند که انواع دیلدوهای عظیم را ارائه می دهند.

چگونه از اسباب بازی های جنسی دیلدو بزرگ استفاده کنیم؟

اگر از دیلدوهای سایز کوچک یا دیلدوهای متوسط ​​حوصله دارید و می خواهید با یک دیک بزرگ بازی کنید، اما نگران نحوه استفاده از دیک بزرگ هستید، در اینجا به نحوه استفاده از این اسباب بازی های جنسی برای برآورده کردن میل جنسی خود خواهیم پرداخت.

اگر برای اولین بار از دیک بزرگ یا اسباب‌بازی جنسی بزرگ دیلدو استفاده می‌کنید و هنگام قرار دادن آن احساس مشکل می‌کنید، طبیعی است. قبل از استفاده از دیلدو وسیع، افراد باید آن را به درستی تمیز کنند. پس از تمیز کردن باید از روان کننده استفاده شود.

کیر سایز بزرگ : روان کننده ها را نیز می توان روی سطح دیلدوهای بزرگ و نزدیک ناحیه تناسلی قرار داد. روغن شخصی برای دیلدو به کاهش اصطکاک و لغزنده شدن سطح کمک می کند. زن و شوهر همچنین می توانند از انواع مختلف کاندوم با دیلدوهای بزرگ استفاده کنند.

دیلدو غول پیکر را در واژن مجبور نکنید. ممکن است صدمه ببینی دیلدو واقعی پس همیشه سعی کنید دیلدوهای بزرگ را به آرامی و روان بسازید تا بتوانید تحریک را افزایش دهید. برای هر کسی که از یک دیک کوچک یا متوسط ​​به یک دیک بزرگ می رود این اتفاق می افتد.

کیر سایز بزرگ : پس جای نگرانی نیست. با استفاده از روان کننده های مختلف می توانید از استفاده از آن لذت ببرید. افراد می توانند از دیلدو به تنهایی یا با شریک زندگی استفاده کنند.

اگر افراد از دیلدو با همسرتان استفاده می کنند، به تدریج دیلدوهای بزرگ را داخل واژن یا مقعد قرار دهید. با کمک دیلدو بزرگ، مردان به راحتی می توانند G-Spots شریک زن خود را تحریک کنند.


برگرفته از : big-dildo

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

" ثبت سفارش / خرید "【واتساپ / کلیک کنید】